Hakkımızda

Soğuk oda panelleri, perakende dünyası ve soğutma sistemleri konusunda yılların bilgi birikimi, TEKPAN GRUP çatısı altında birleşti. Grup içinde yer alan GARB SOĞUTMA, ulusal ve uluslararası markalara 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor. 

“Biz Bir Aileyiz” felsefesiyle, İzmir Torbalı tesislerinde yılda 500 bin metrekare panel üreten TEKPAN GRUP, 2023 yılını ihracat atağı ile sürdürmeyi hedefliyor. 

Esnek üretim hatlarında, sektörün ihtiyacı olan; Oluklu Panel, Düz Panel, Poly Panel, Krom Panel, Plywood Panel çeşitlerinin yayılı yük kapasitesi metrekarede 2000 kg olup, 60, 80, 100, 120, 150, 180 ve 200 mm olmak üzere 7 ayrı kalınlıkta müşteri ihtiyaçlarına sunulmaktadır. 

İzmir Torbalı tesislerinde ayrıca; Sürgülü Kapı, Panel Kapı, Ağaç Kasa, Alüminyum Kasa, Plastik Kasa, Bar Tipi Tek-Çift Kanat Kapı çeşitleriyle sektörün öncüleri arasındadır. 

Proje ve uygulaması yapılan alanların eksiksiz sigorta ettirebilmesi bu sektör açısından çok önemlidir. TEKPAN ürünleri, Türk Akreditasyon Kurumu B1 Yanmazlık Belgesi’ne de sahiptir. Toplam kalite anlayışı ile müşteri memnuniyetine önem veren TEKPAN GRUP, gelişim grafiğini sürdürmeye devam ediyor. 

Hedefi “Bugün; Türkiye’nin her noktasındayız… Yarın; Dünya’nın her ülkesinde olacağız” olan grup, yeniden yapılanması ile geleceğe güvenle ilerliyor.

Misyonumuz

Sandviç Panel ve Soğuk Oda sektöründe daha kaliteli ürünleri, daha ekonomik çözümler ile tam zamanında sunmak.

Vizyonumuz

Sandviç Panel uygulamalarının yer aldığı her noktada kalite-fiyat dengesindeki çözümlerimizle “1 Numara” olabilmek.

YOL HARİTAMIZ

Üretim akış sistemlerimizin her aşamasında, sürekli iyileştirme esastır.

"Daha kaliteli ürün" felsefesi, ekibimizin hedeflerine ulaşmasında rehberdir.

Bakış açımızın "sürekli iyileştirme" üzerine kurulu olması, bize uluslararası platformda da rekabet şansı yaratır.

İnovatif yaklaşım en önemli değerdir ve bu konuda yenilikçi çözümler sunarız.

Ürettiğimiz mal ve hizmetlerde dürüst olma ilkesi, her katmandaki çalışanımızın öz değeri olarak kabul edilir.

Çevreci disiplinimiz ile sektörümüzde örnek bir kuruluş olmak için çalışmaya devam ederiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Teknolojik gelişimleri dikkate alarak, sandviç panel ve soğuk odalarda müşterilerimizin beklentilerini tam zamanında karşılayan, güvenliği yüksek ürünler geliştirmek.